Juglans Regia | Ekstrakt bimor i lëvores së arrës

1,500 L

Ka stok

  • Vaj bimor nga levorja jeshile e arres.
  • Nuk sjell asnje alergji apo irritim te lekures.
  • Ndihmon ne permiresimin dhe rritjen e flokut.
  • Rigjeneron lekuren.
  • Pershtatet me te gjitha llojet e flokeve edhe lekurave.
KODI: Juglans-Regia Kategori: , ,

JUGLANS REGIA 

Ekstrakt bimor i lëvores së arrës përmban me shumicë vitamina B. Këto vitamina ndihmojnë në lehtësimin e stresit oksidativ duke e bërë lëkurën të shëndetshme.Ekstrakt bimor i levores se arres bli online dyqan taxi

Vitamina E nga ana tjeter vepron kudër plakjes së lëkurës duke ndihmuar në zbehjen e rrudhave.

Mund të luftojë në mënyrë të shkëlqyer infeksionet mykotike të lëkurës.

Ndihmon në trajtimin e problemeve të lëkurës si psoriasisi.

Mund të përdoret direkt në lëkurë ose i përzier me shampon.

Nxit rritjen e flokëve dhe lufton zbokthin.

EKSTRAKT BIMOR I LEVORES SE ARRES

Vaj bimor 100 % natyral.

Perbehet nga levorja e arres.

+ 97% vaj bajame .

Kapacitet : 15 ml.


Blini produkte online ne Dyqan Taxi!

Detaje Produkti

Lloji

Ekstrakt Bimor

Be the first to review “Juglans Regia | Ekstrakt bimor i lëvores së arrës”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Ekstrakt bimor i levores se arres bli online dyqan taxi

Juglans Regia | Ekstrakt bimor i lëvores së arrës