Geranium robertianum | Vaj bimor i kamarroshes se Robertit

1,500 L

Ka stok

  • Vaj bimor i marre prej lules dhe gjethese se Robertit.
  • Kuron problemet qe mund te keni ne lekure.
  • Perdoret si pastrues plagesh.
  • Mundeson oksigjenimin e lekures.
  • I perbere me minerale te ndryshme.
KODI: Geranium-Robertianum Kategori: ,

VAJ BIMOR I KAMARROSHES SE ROBERTIT

Ekstrakti bimor i kamarroshes së Robertit ka fuqinë për të zvogëluar efektet e triptazës që dëmton lëkurën.

Ky ekstrakt që mund të ketë veti të fuqishme antioksiduese.

Për shkak të vetive të tija antimikrobike dhe antiviralë, i aplikuar lokalisht, shpesh përdoret si një pastrues efektiv dhe shpëlarës për plagët.

Karakteristikat e tij anti-mikrobike dhe astringente e lejojnë të trajtojë një sërë problemesh të lëkurës, përfshirë purçat.

Burim i pasur i germaniumit, i cili është një mineral i kërkuar për transportin e oksigjenit në qelizat e lëkurës.

Përmban minerale, përfshirë hekur, kalcium, magnez, kalium, dhe fosfor, si dhe vitamina A, B dhe C.

GERANIUM ROBERTIANUMekstrakti bimor i kamarroshes së robertit dyqan taxi

3% barishte Robert.

Ekstrakt total CO2.

+ 97% vaj bajame.

Marre prej gjetheve edhe lules se kamarroshes se Robertit.

Kapacitet : 15 ml.


Blerje Online ne Dyqan Taxi – Porosit tani dhe perfito oferten

Detaje Produkti

Lloji

Ekstrakt Bimor

Be the first to review “Geranium robertianum | Vaj bimor i kamarroshes se Robertit”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ekstrakti bimor i kamarroshes së robertit dyqan taxi

Geranium robertianum | Vaj bimor i kamarroshes se Robertit