Cistus Incanus | Ekstrakt bimore prej Trendafili Shkembor

1,500 L

Ka stok

  • Ekstrakt bimore prej tredafilit shkembor.
  • Ideaur per parandalimin e plakjes se lekures.
  • Forcon floket.
  • Nuk shkakton irritime ne lekure apo efekte anesore.
  • Per te gjitha llojet e lekures dhe te flokut.
KODI: Cistus-incanus Kategori: , ,

CISTUS INCANUS – TRENDAFIL BIMOR

Ekstrakti bimor i trëndafilit të gurit është i pasur me vitaminë E, C dhe polifenole të cilat e bëjnë atë një detoksifikues të mrekullueshëm lëkure.

Shkatërron radikalet e lira dhe kontribuon në parandalimin e plakjes së lëkurës.

Mund të lehtësojë irritimin e lëkurës, aknet dhe kontribuon në zbehjen e shenjave dhe rigjenerimin e indit.

Mbron nga infeksionet dhe mund të jetë tepër efektiv kundër myqeve.

Ideal për të gjitha llojet e lëkurave.

Fortëson folikujt e flokëve dhe parandalon rënien e flokëve.

SPECIFIKAT vaj bimor trendafil shkembor bli online dyqan taxi

Ekstrakti bimore prej trendafili ehste i perbere prej :

-CO2 prej trëndafili 3%

+ 97% vaj bajame.

Kapaciteti i shishes : 15 ml.


Bli Online vetem ne Dyqan Taxi | Bli Mire & Lire!

Detaje Produkti

Lloji

Ekstrakt Bimor

Be the first to review “Cistus Incanus | Ekstrakt bimore prej Trendafili Shkembor”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ekstrakt bimore per kujdesin e lekures dyqan taxi

Cistus Incanus | Ekstrakt bimore prej Trendafili Shkembor