Abies Alba | Ekstrakt bimore nga pisha Konifier

1,500 L

Ka stok

  • Ektrakt bimore.
  • Kuron problemet e ndryshme ne lekure.
  • E bene lekuren te bute.
  • Perdoret per nje lekure te shendetshme.
  • Mund ta perdorni ehde si vaj per masazh.
KODI: Conifer-cone Kategori: ,

ABIES ALBA | EKSTRAKT BIMOR KONIFER

Ekstrakti bimor i boçes së pishës është antiseptik dhe antimykotik i fuqishëm.

Ka veti antibakteriale dhe rekomandohet në trajtimin e puçrave, ekzemëspsoriasisit.

Mund të ndihmojë në shërimin e shpejtë të plagëve të lehta në lëkurë.

Ai i jep lëkurës shkëlqim dhe e lë atë të lëmuar e hidratuar.

Duke qenë një antioksidant i fuqishëm, ai vepron kundër rrudhave dhe plakjes së lëkurës.

Përdoret si vaj masazhi dhe vaj dushi.ekstrakt bimor per lekuren e demtuar dyqan taxi

SPECIFIKAT

Perbehet nga :

3% ekstrakt total i konëve të pishes se koniferit.

+ 97% vaj bajame.

Kapaciteti : 15 ml.


Bli Online ne Dyqan Taxi – Porosit tani edhe perfito oferten me te mire.

Detaje Produkti

Lloji

Ekstrakt Bimor

Be the first to review “Abies Alba | Ekstrakt bimore nga pisha Konifier”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ekstrakt bimor per lekuren e demtuar dyqan taxi

Abies Alba | Ekstrakt bimore nga pisha Konifier