Achillea Millefolium | Ekstrakt bimore nga lulja aziatike Yarrow

1,500 L

Ka stok

  • Ekstrakt bimore nga lulja aziatike Yarrow.
  • Perdoret per sherimin e lekures.
  • Funksionon per demtimet e lekures nga prerjet apo djegiet.
  • Lufton renien e flokut.
  • Perfekt per lekurat e yndyrshme.
KODI: Achillea-millefolium Kategori: , ,

ACHILLEA MILLEFOLIUM – EKSTRAKT BIMOR 

Ekstrakti bimor i njëmijëfletëshit përdoret gjërësisht për trajtimin e lëkurës së dëmtuar nga prerjet dhe djegiet duke ndihmuar në shërimin e shpejtë të saj.

Ky ekstrakt ka veti antioksiduese dhe antibakteriale.

Ai përdoret gjithashtu si agjent hidratues dhe anti-rrudhë.

Rekomandohet të përdoret për problemet me rënien e flokut.

Falë vetive anti-inflamatore mund të përdoret për të ndihmuar trajtimin e ekzemave.

Gjithashtu, sherben edhe si një astringent natyral që mund të ndihmojë në tërheqjen dhe tonifikimin e lëkurës.

Rekomandohet të përdoret në lëkura të yndyrshme.ekstrakt bimor per lekuren e demtuar dyqan taxi

SPECIFIKAT

Ekstrakt bimor nga lulja euroaziatike Yarrow.

Permban 3% dioksid karboni CO2 yarrow.

+ 97% vaj bajame.

Kapacitet : 15 ml.


Blerje Online vetem ne Dyqan Taxi | Kurse para dhe kohe !

Detaje Produkti

Lloji

Ekstrakt Bimor

Be the first to review “Achillea Millefolium | Ekstrakt bimore nga lulja aziatike Yarrow”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ekstrakt bimor per lekuren e demtuar dyqan taxi

Achillea Millefolium | Ekstrakt bimore nga lulja aziatike Yarrow