Citrus Aurantium | Ekstrakt i lules se portokallit | Neroli

1,500 L

Ka stok

  • Ekstrakt bimor prej lules se portokallit.
  • Lufton ankthin edhe tensionin nervor.
  • Trajton problemet e lekures.
  • Kuron floket tuaj.
  • 100 % natyror.
KODI: Citrus-Aurantium Kategori: , ,

EKSTRAKT I LULES SE PORTOKALLIT NEROLI

Ekstrakti i lules së portokallit i aplikuar me mollëzat e gishtërinjve në tëmtha, lehtëson ankthin dhe ul tensionin nervor.

Relakson muskujt me anë të masazhit.

Mund të ndihmojë në trajtimin e ekzemave dhe problemeve të tjera të lëkurës.

Ka veti të fuqishme hidratuese dhe antibakteriale.

Eshtë një ekstrakt i shkëlqyer për tu aplikuar në flokë për ti dhënë atyre fortësi e shkëlqim.

Ideal për çdo lëkurë pasi balancon sebumin.ekstrakt bimor i lules se portokallit bli online dyqan taxi

CITRUS AURANTIUM

Ekstrakt bimor i cili permban :

3% Neroli CO2.

+ 97% vaj bajame.

Kapacitet : 15 ml.


Porosit tani ne Dyqan Taxi edhe merr oferten me te mire ne treg.

Detaje Produkti

Lloji

Ekstrakt Bimor

Be the first to review “Citrus Aurantium | Ekstrakt i lules se portokallit | Neroli”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ekstrakt bimor i lules se portokallit bli online dyqan taxi

Citrus Aurantium | Ekstrakt i lules se portokallit | Neroli