Crataegus Monogyna – Vaj bimor prej lules se murrizit

1,500 L

Ka stok

  • Vaj bimor 100 % natyror.
  • Prej lules se murrizit.
  • Rinon lekuren tuaj.
  • Nuk krijon alergji apo irritime te lekures.
  • Kuron te gjitha problemet e lekures suaj.
KODI: Crataegus-Monogyna Kategori: ,

CRATAEGUS MONOGYNA – VAJ BIMOR 

Ekstrakti bimor i lules së murrizit përmban flavonoide, acid klorogjenik dhe polifenole të tjera që ndihmojnë në rivendosjen e tonusit të lëkurës.

Ndihmon në ngritjen e qepallave dhe zvogëlimin e rrathëve të zinj poshtë syve.

Nxit mikroqarkullimin në lëkurë, qetëson inflamacionin dhe skuqjen.

Përdoret si agjent kundër plakjes si dhe për kujdesin e lëkurës pas ekspozimit në diell.

Rrit elasticitetin dhe hidraton lëkurën në thellësi.

Aplikohet në lëkurë si pastruese për plagë, si agjent kundër kruajtjeve dhe tharjes së lëkurës.

SPECIFIKATekstrakt bimore me lulen e murrizit bli online dyqan taxi

Ekstrakt total me CO2 prej Lule Hawthorn.

+ 97% vaj bajame me presion të ftohtë.

Kapacitet : 15 mililitra.


Bli Online ne Dyqan Taxi | Porosit tani dhe paguaj ne dorezim!

Detaje Produkti

Lloji

Ekstrakt Bimor

Be the first to review “Crataegus Monogyna – Vaj bimor prej lules se murrizit”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ekstrakt bimore me lulen e murrizit bli online dyqan taxi

Crataegus Monogyna - Vaj bimor prej lules se murrizit