Hawthorn Fruit | Ekstrakt bimor nga frutat e murrizit

1,500 L

Ka stok

  • Vaj natyror prej frutit te murrizit.
  • Me fuqi te forta antioksiduese.
  • Lufton toksinat e lekures.
  • Kapacitet : 15 ml.
  • Zbeh dhe heq njollat ne lekure.
KODI: Hawthorn-Fruit Kategori: ,

HAWTHORN FRUIT 

Ekstrakti bimor i frutit të murrizit ka veti të fuqishme antioksiduese.

Kuercetina neutralizon radikalet e lira të cilat dëmtojnë dhe plakin lëkurën.

Fenolet rregullojnë indin e lëkurës dhe shkatërrojnë 90% të komponimeve toksiske në lëkurë.

Përmban zink i cili parandalon aknet duke rregulluar gjendrat yndyrore.

Produkt bimor i shkëlqyer kundër plakjes pasi përmban kolinë e cila ndihmon në ruajtjen e nivelit optimal të kolagjenit dhe elastinës.

Ekstrakti bimor siguron mbrojtje natyrale nga rrezet ultraviollcë A dhe B dhe parandalon hiperpigmentimin, shenjat nga dielli dhe dëmtimet e lëkurës.

Ka veti astrigjente të cilat rregullojnë prodhimin e yndyrës në zonën T dhe minimizon madhësinë e poreve.

SPECIFIKATekstrakt natyror i frutit te murrizit bli online dyqan taxi

Ekstrat bimor prej frutit te murrizit.

Kapaciteti i shishes : 15 ml.

3% ekstrakt total i CO2 nga frutat e murrizit .

+ 97% vaj bajame me presion të ftohtë.


Blerje Online ne Qendren Tregtare me te madhe ne Shqiperi | DYQAN TAXI

Detaje Produkti

Lloji

Ekstrakt Bimor

Be the first to review “Hawthorn Fruit | Ekstrakt bimor nga frutat e murrizit”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ekstrakt natyror i frutit te murrizit bli online dyqan taxi

Hawthorn Fruit | Ekstrakt bimor nga frutat e murrizit