Echinacea Purpurea | Ekstrakti bimor i rubekias

1,500 L

Ka stok

  • Vaj bimor prej luledeleve.
  • Veti antirrudhë dhe anti-inflamatore.
  • Nuk lejon formimin e rratheve poshte syve.
  • Kunder zbokthit.
  • Ushqen floket.
KODI: Cone-Flower Kategori: , ,

ECHINACEA PURPUREA

Ekstrakti bimor i Rubekias( Echinacea purpurea ) rigjallëron dhe zbut lëkurën.

Ai është një shtesë e mrekullueshme për serume të lëkurës që e pastrojnë dhe hidratojnë atë.

Përdoret për vetitë e tij antirrudhë dhe ato anti-inflamatore.

Ekstrakt i përshtatshëm për tu aplikuar në zonën rreth syve për të hidratuar dhe zbehur rrathët e zinj poshtë tyre.

Hidraton skalpin e kokës duke ulur irritimin e tij si dhe vepron kundër zbokthit.

Nxit rritjen e flokëve duke rritur qarkullimin e gjakut dhe duke fortësuar folikujt e tyre.cone flower bime e rubekias bli online dyqan taxi

SPECIFIKAT

3% ekstrakt total i CO2 luledeleve.

+ 97% vaj bajame i shtypur në të ftohtë.

Kapacitet : 15 ml.

Jep efekte te menjehershme.

Ideal per kujdesin e lekures.


Produkte Online ne Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Lloji

Ekstrakt Bimor

Be the first to review “Echinacea Purpurea | Ekstrakti bimor i rubekias”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

cone flower bime e rubekias bli online dyqan taxi

Echinacea Purpurea | Ekstrakti bimor i rubekias