Evernia Prunastri | Ekstrakti bimor i myshkut se lisit

1,500 L

Ka stok

  • Ekstrakt bimor prej myshkut te lisit.
  • Nuk sjell efekte anesore.
  • Hidratues per lekuren.
  • Me veti antiseptike.
  • Antibakterial.
KODI: ekstrat-bimor-myshkut-bimor Kategori: , ,

EVERNIA PRUNASTRI 

Ekstrakti bimor i myshkut të lisit hidraton dhe zbut lëkurën.

Qetëson lëkurën e acaruar falë vetive antiinflamatore.

Parandalon plakjen e parakohshme të lëkurës.

Ka veti antiseptike të cilat e ndihmojnë lëkurën të luftojë bakteret.

Ndihmon në mbajtjen e skalpit të shëndetshëm duke vepruar kundër skuqjes, infeksioneve dhe zbokthit.

Gjen përdorim të gjerë në parfumeri fine dhe aromaterapi.estrakt bimor mushkut te lisit bli online dyqan taxi

SPECIFIKAT

Ekstrakt total 3% Oakmoss CO2.

+ 97% vaj bajame.

Kapaciteti i shishes : 15 ml

I perbere me myshkun e lisit.

100 % natyror.

Trajtues per floket.


Produkt Online ne Dyqan Taxi | Porosit tani dhe paguaj ne dorezim

Detaje Produkti

Lloji

Ekstrakt Bimor

Be the first to review “Evernia Prunastri | Ekstrakti bimor i myshkut se lisit”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

estrakt bimor mushkut te lisit bli online dyqan taxi

Evernia Prunastri | Ekstrakti bimor i myshkut se lisit