Hypericum Perforatum | Vaj bimor i lules se basanit

1,500 L

Ka stok

  • Ekstrakt bimor natyral.
  • Perdoret per kurimin e lekures.
  • Perfekt per masazhim.
  • Sherben si hidratues.
  • Pastron lekuren nga njollat edhe shenjat.
KODI: Hypericum-Perforatum Kategori: ,

VAJ BIMOR I LULES SE BASANIT

Ekstrakti bimor i lules së basanit përdoret në lëkurat e djegura nga dielli.

Rekomandohet të përdoret për masazh në venat varikoze.

Përshpejton shërimin e plagëve në lëkurë.

Karakteristikat e tij antiinflamatore dhe ndikimi në sistemin nervor, e bën atë veçanërisht efektiv kur aplikohet në zona te inervuara të trupit si në temtha, në pjesën e pasme të qafës e gishtërinj.

Me anë të masazhit mund të lehtësojë spazmat muskulare.

Rekomandohet të aplikohet gjatë natës sepse mund të shkaktojë fotosensitivitet në disa persona.

Hidraton dhe rigjeneron lëkurën.

Ndihmon në zbehjen e shenjave në lëkurë.

HYPERICUM PERFORATUMVaj bimor i lules së basanit dyqan taxi

3% ekstrakt i përgjithshëm i CO2 i Wort St. John’s

+ 97% vaj bajame.

Marre prej lules se basanit.

Kapaciteti : 15 ml.

Nuk sjell asnje efekt natyror.

100 % perberje natyrore.


Bli Online ne Dyqan Taxi – Dyqani me i mire ne treg.

Detaje Produkti

Lloji

Ekstrakt Bimor

Be the first to review “Hypericum Perforatum | Vaj bimor i lules se basanit”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Vaj bimor i lules së basanit dyqan taxi

Hypericum Perforatum | Vaj bimor i lules se basanit