Helichrysum Italicum | Estrakti bimor i lule akes

1,500 L

Ka stok

Vaj bimor i cili trajton :

  • Aknet,
  • Ekzemen,
  • Dermatitin atopik,
  • Inflamacionin të lëkurës.
KODI: Helichrysum-Italicum Kategori: ,

HELICHRYSUM ITALICUM

Estrakti bimor i lule akes ka veti astrigjente, antiseptike dhe antibakteriale.

Antiinflamator dhe antimykotik dhe është i përshtatshëm për trajtimin e akneve, ekzemes, dermatitit atopik, dhe inflamacionit të lëkurës.

Jo vetëm zbut lëkurën e dëmtuar por parandalon edhe mbetjen e shenjave.

Mund të përdoret si vaj masazhues për venat varikoze dhe për dhimbjet muskulare.

Ushqen dhe hidraton lëkurën pas ekpozimit në diell.

EKSTRAKTI BIMOR I LULES AKES

Vaj bimor i prodhuar nga lulja Akes.Vaj bimor i lule akes blerje online dyqan taxi

E perbere 100 % me perberje natyrore.

3% ekstrakt total i CO2.

+ 97% vaj bajame.

Kapacitet : 15 ml.


Bli Online vetem ne Dyqan Taxi – Me cmimin edhe cilesine me te mire

Detaje Produkti

Lloji

Ekstrakt Bimor

Be the first to review “Helichrysum Italicum | Estrakti bimor i lule akes”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Vaj bimor i lule akes blerje online dyqan taxi

Helichrysum Italicum | Estrakti bimor i lule akes