Juniperus Communis | Ekstrakt bimor i dellenjes

1,500 L

Ka stok

  • Ekstrakt bimor i dellenjes.
  • Trajton lëkurën e inflamuar.
  • Kuron aknet.
  • Rigjeneron epidermën e lekures.
  • Per te gjitha llojet e lekures.
KODI: Juniperus-Communis Kategori: , ,

EKSTRAKT BIMOR I DELLENJES

Ekstrakt bimor i dëllenjës përmban antioksidantë të cilët luajnë një rol të jashtëzakonshëm mbrojtës, kurues dhe rigjenerues për lëkurën dhe flokët.

Ka veti antimikrobike, të cilat ndihmojnë në trajtimin e lëkurës së inflamuar.

Riparon dhe forcon epidermën, duke e lejuar atë të mbrohet nga papastërtitë që mund të dëmtojnë lëkurën dhe shkaktojnë plakje të parakohshme.

Ndihmon në trajtimin e problemeve të lëkurës të shkaktuar nga çrregullimet hormonale.

Mbron lëkurë duke e bërë atë më pak të ndjeshme ndaj agresorëve të jashtëm.

Eshtë veçanërisht i mirë për lëkurën e prirur ndaj akneve. esktrakt bimor i dellenjes blerje online dyqan taxi

JUNIPERUS COMMUNIS

Ekstrakt i përgjithshëm CO2 i dëllinjës së kuqe.

+ 97% vaj bajame.

Kapacitet : 15 ml


Shitje Online ne Dyqan Taxi.

Detaje Produkti

Lloji

Ekstrakt Bimor

Be the first to review “Juniperus Communis | Ekstrakt bimor i dellenjes”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

esktrakt bimor i dellenjes blerje online dyqan taxi

Juniperus Communis | Ekstrakt bimor i dellenjes