Malva Sylvestris | Ekstrakti bimor i mëllagës

1,500 L

Ka stok

  • Ektrakt bimor prej mullages.
  • Sherben per te kuruar lekuren.
  • Permban vitamina A, B, C dhe E.
  • Forcon floket.
  • Rekomandohet per masazh.
KODI: Malva-Sylvestris Kategori: , ,

EKSTRAKT BIMOR I MELLAGES

Ekstrakti bimor i mëllagës krijon një barrierë të shkëlqyer për lëkurën duke e qetësuar dhe mbrojtur atë veçanërisht në rastet e inflamacionit.

Shërben si një maskë ideale për fytyrën pasi përmban vitamina A, B, C dhe E.

Ky ekstrakt ka veti të fuqishme antioksiduese duke e bërë atë efektiv në trajtimin dhe parandalimin e rrudhave.

Rekomandohet të përdoret në lëkurë në rastet e pickimit nga inseket, djegiet nga dielli, mavijosjet pasi stimulon shërimin e shpejtë të tyre.ekstrakt bimor i mullages blerje online dyqan taxi

Gjithashtu është tepër efektiv në fortësimin e flokëve të brishtë.

Rekomandohet të përdoret për masazhim të nyjeve.

MALVA SYLVESTRIS

3% ekstrakt total CO2 prej mullage.

+ 97% vaj bajame.


Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire 

Detaje Produkti

Lloji

Ekstrakt Bimor

Be the first to review “Malva Sylvestris | Ekstrakti bimor i mëllagës”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ekstrakt bimor i mullages blerje online dyqan taxi

Malva Sylvestris | Ekstrakti bimor i mëllagës