Lavandula Officinalis | Ekstrakt bimor i livandos

1,500 L

Ka stok

  • Ekstrakt bimor i Livandos.
  • 100 % me perberje natyrore.
  • Nuk sjell asnje efekt anesor.
  • Trajton problemet e lekures.
  • Aplikohet ne te gjitha llojet e lekurave.
KODI: Lavandula-Officinalis Kategori: ,

EKSTRAKT BIMOR I LIVANDOS

Ekstrakti bimor i Livandos spikat për vetitë e tij të shkëlqyera rigjeneruese të qelizave të lëkurës.

Përdoret gjerësisht në trajtimin e akneve, lëkurës së dehidruar dhe dëmtuar si dhe lëkurës së ndjeshme.

Falë efektit anti-inflamator, ai përdoret për trajtimin e djegieve, inlfamacioneve, psoriasisit dhe plagëve.

Përmirëson qarkullimin e gjakut duke shtuar oksigjenin në qelizat e lëkurës i cili sjell efekte të mahnitshme kundër plakjes së lëkurës.

Ndihmon në vendosjen e pH natyral të lëkurës.

I aplikuar në mbremje ai ka një efekt relaksues edhe në sistemin nervor duke ndihmuar në pasjen e një gjumi të qetë. ekstrakt bimor livando bli online dyqan taxi

LAVANDULA OFFICINALIS

Ekstrakt bimor i marre prej gjetheve te lules se Livandos.

Ekstrakt total prej CO2 3% Livando.

97% vaj bajame.

Kapacitet : 15 ml


Blerje Online vetem ne dyqanin me te mire online | Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Lloji

Ekstrakt Bimor

Be the first to review “Lavandula Officinalis | Ekstrakt bimor i livandos”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ekstrakt bimor livando bli online dyqan taxi

Lavandula Officinalis | Ekstrakt bimor i livandos