Spartium Junceum | Vaj natyror prej gjineshtres

1,500 L

Ka stok

  • Largon te gjitha papastertite e lekures.
  • Antibakterial.
  • Mund te perdoret si vaj masazhues.
  • Hidratues shume mire per lekuren.
  • Ideal per rutinen tuaj te kudjesit te lekures.
KODI: Spartium-Junceum Kategori: ,

SPARTIUM JUNCEUM

Ekstrakti bimor i gjineshtrës është një dezinfektues i mirë i lëkurës.

Ai shërben si pastrues i lëkurës dhe si balancues i pH të saj.

Mund të përdoret si vaj masazhues për meditim dhe joga.

Ekstrakti bimor hidraton dhe zbut lëkurën.

Është një agjent antioksidues dhe antiinflamator.

Qetëson muskujt me anë të masazhimit.

VAJ NATYROR PREJ GJINESHTRES ekstrakt natyror prej gjineshtres bli online dyqan taxi

Me kapacitet prej 15 ml.

Nuk perben rrezik per efekte anesore.

Jep rezultate menjehere pas perdorimit.

Mund ta merrni kudo me vete.

Ruhet ne vende te thata me temperaturen normale.

Aplikohet shume pak pasi ka fuqi te medha.

Permban vaj bajame.


Produkt Online ne Dyqan Taxi – Bej porosine tende tani

Detaje Produkti

Lloji

Ekstrakt Bimor

Be the first to review “Spartium Junceum | Vaj natyror prej gjineshtres”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ekstrakt natyror prej gjineshtres bli online dyqan taxi

Spartium Junceum | Vaj natyror prej gjineshtres