Sambucus Nigra | Vaj bimor i frutit te shogut

1,500 L

Ka stok

  • Vaj bimor prej frutit te shogut.
  • Mbron lekuren nga dielli edhe rrezet e demshme te tij.
  • U jep ushqimin e duhur flokeve.
  • Per nje lekure te shendetshme.
KODI: Sambucus-Nigra Kategori: , ,

VAJ BIMOR I FRUTIT TE SHOGUT

Ekstrakt bimor i frutit të shogut mbron lëkurën kundër rrezatimit UV pasi ka një faktor natyral mbrojtjeje nga dielli (SPF) prej 9.88.

Antocianinat që gjenden në këtë ekstrakt e mbajnë lëkurën të shëndetshme falë vetive të fuqishme antikosidante që kanë.

Ky ekstrakt mund të ndihmojë në luftimin e herpesit dhe inflamacionit.

Mbron lëkurën nga krijimi i shenjave dhe zbeh qukat.

Ka një impakt të shkëlqyer dhe në flokë duke i ushqyer dhe fortësuar ato.

Përbërës perfekt për trajtimin e akneve.ekstrakt bimor i frutit te shogut bli online dyqan taxi

SAMBUCUS NIGRA

I marre prej frutit te shogut.

Me perberje natyrore.

Pa efekte anesore.

Me kapacitet deri ne 15 ml.

Me perberje te vajit te bajames.


Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me konkurues ne treg

Detaje Produkti

Lloji

Ekstrakt Bimor

Be the first to review “Sambucus Nigra | Vaj bimor i frutit te shogut”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ekstrakt bimor i frutit te shogut bli online dyqan taxi

Sambucus Nigra | Vaj bimor i frutit te shogut