Salvia Officinalis Sage | Vaj bimor prej sherebelit

1,500 L

Ka stok

  • Vaj bimor natyral prej gjetheve sherebelit.
  • Rigjenron floket.
  • Pastron lekuren dhe rigjeneron ate.
  • Perdoret si vaj masazhimi.
KODI: Salvia-Officinalis Kategori: , ,

SALVIA OFFICINALIS SAGE

Ekstrakti bimor i sherebelës mund të përdoret si vaj masazhi për të lehtësuar dhimbjet dhe spazmat muskulare.

Ai mund të ndihmojë në regjenerimin e lëkurës dhe mund të përdoret për të trajtuar celulitin, shenjat dhe plagët e lëkurës.

Përdoret në flokë të yndyrshëm si dhe stimulon rritjen e tyre.

Pastron lëkurën dhe shpesh përdorët për të ndihmuar në trajtimin e skalpit të thatë dhe të acaruar.

Ndihmon në trajtimin e akneve dhe qetëson lëkurën. vaj natyror prej sherebeli bli online dyqan taxi

VAJ BIMOR PREJ SHEREBELIT

Marre prej gjetheve te sherebelit.

3% ekstrakt total CO2 ite gjetheve te sherebelit.

97% vaj prej bajame .

Kapacitet : 15 ml


Blerje Online vetem ne Dyqan Taxi | Aty ku cilesia nuk zhgenjen dhe cmimi justifikon

Detaje Produkti

Lloji

Ekstrakt Bimor

Be the first to review “Salvia Officinalis Sage | Vaj bimor prej sherebelit”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

vaj natyror prej sherebeli bli online dyqan taxi

Salvia Officinalis Sage | Vaj bimor prej sherebelit