Satureja Montana | Ekstrakti Bimor i Trumëzës

1,500 L

Ka stok

  • Vaj bimor natyror.
  • Nuk sjell asnje efekt anesor.
  • Per sherimin e lekures.
  • Rigjeneron floket tuaj.
  • Largon eren e keqe te djerses.
KODI: Satureja-Montana KATEGORIA:

EKSTRAKT BIMOR I TRUMEZES

Ekstrakti bimor i trumëzës përdoret për të forcuar flokët duke shmangur kështu rënien e tyre.

Me anë të masazhit, ky ekstrakt lehtëson artritin në kyçe.

Antioksidant dhe antibakterial i fuqishëm.

Vepron në veçanti kunder baktereve që janë përgjegjës për aromën e keqe të djersës.

Ka veti të mira antimykotike kryesisht ndaj Candida albicans.

Përdoret kundër shumë problemeve të lëkurës si: zgjebja, mykoza, lytha dhe akne.ekstrakt natyror trumezes per lekuren dhe floket dyqan taxi

SATUREJA MONTANA

Vaj bimor prej trumezes.

Ideaur per problemet me lekruen edhe floket.

Kapciteti mbajtes i shihes : 15 ml.

Me vaj bajame.

E perbere me dioksid karboni te trumezes.


Porosit produkte online vetem ne Dyqan Taxi – Qendra me e madhe tregtare ne Shqiperi

Detaje Produkti

Lloji

Ekstrakt Bimor

Be the first to review “Satureja Montana | Ekstrakti Bimor i Trumëzës”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ekstrakt natyror trumezes per lekuren dhe floket dyqan taxi

Satureja Montana | Ekstrakti Bimor i Trumëzës