Sambucus Nigra | Black Elderberry Flower | Vaj Bimor

1,500 L

Ka stok

  • Vaj bimor me lulen e shtogut.
  • Kapacitet deri ne 15 ml.
  • Jep rezultat te menjehershem.
  • Pemban shume vitamina per lekuren.
KODI: elderberry-oil Kategori: , ,

BLACK ELDERBERRY FLOWER

Ekstrakti bimor i lules së shtogut përmban antioksidantë që mbrojnë lëkurën nga dielli dhe dëmtimet e tjera nga radikalët e lirë.

Nxit qarkullimin e gjakut dhe përmban vitamina A, B kompleks, C, dhe E të cilat janë të shkëlqyera për ta bërë lëkurën më të fortë.

Komponentët antibakterialë dhe antimykotikë që gjenden në këtë ekstrakt e ndihmojnë lëkurën të jetë e shëndetshme dhe e pastër.

Balancon sasinë e yndyrës duke parandaluar problemet që mund të shfaqen nga teprica e saj në lëkurë.

Ideal për pastrimin e lëkurës dhe flokëve.

Ka veti antirrudhë dhe mund të përdoret në të gjitha llojet e lëkurës dhe nga e gjithë familja.

SAMBUCUS NIGRA – VAJ BIMOR I LULES SE SHTOGUT

Vaj bimor nga lulja e Shtogut.vaj bimor i lules se shtogut per lekuren dhe floket blerje online dyqan taxi

Me perberje te vajit te bajames.

Me dioksidin e karbonit te frutit te Shtogut.

Kapacitet : 15 ml.

Ideal per rutinen e kujdesit te lekures.

Jep efekte te menjershme pas aplikimit.


Shitje Online – Bli Mire dhe Lire -Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Lloji

Ekstrakt Bimor

Be the first to review “Sambucus Nigra | Black Elderberry Flower | Vaj Bimor”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

vaj bimor i lules se shtogut per lekuren dhe floket blerje online dyqan taxi

Sambucus Nigra | Black Elderberry Flower | Vaj Bimor