Tenxhere elektrike me presion 6litra | Silver Crest 10 ne 1

7,000 L

Ka stok

KODI: L-2120207 Kategori: ,

TENXHERE ELEKTRIKE ME PRESION 6 LITRA | SILVER CREST

Me kete tenxhere elektrike me presion Silver Crest mund te gatuani ushqime me vlera ushqyese per nje kohe te shkurter duke perdorur funksionet e presionit.

Perveç gatimit me presion, ju mund te zgjidhni opsionin e gatimit me avull, skuqjen apo dhe te mbani te ngrohte / ngrohni ushqimin tuaj.

Fale ketij opsioni ju mund te mbani ushqimin te ngrohte deri ne 12 ore.

Me ene te brendshme jo-ngjitese te heqshme prej 6L  kapacitet dhe cilesi te larte, do te gatuaje ne menyre te shendetshme ushqimet tuaja.

Ekrani LCD ne trupin e multicookerit e ben me te lehte zgjedhjen e kohes te paracaktuar, funksionin e gatimit dhe temperaturen.

Tenxherja fillon gatimin automatikisht 4 sekonda pas zgjedhjes se funksionit. Opsioni i zgjedhur ruan automatikisht nje temperature te mjaftueshme gatimi, rregullon presionin dhe shfaq ne ekran kohen e mbetur te gatimit.

Karakteristika

  • Rregullimi Automatik i Presionit
  • Trup prej celiku inoks
  • Ekran LCD i madh
  • Menu me shume funksione
  • Tensioni: 220-240V 50 / 60Hz
  • Funksioni: (Butoni) Oriz / Qull / Supë / Fasule / Peshk / Pule / Mish / Kek
  • Materiali: Alumin, plastike dhe celik inoksi

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 2 kg
Lloji

Multicooker

Ngjyra

,

Be the first to review “Tenxhere elektrike me presion 6litra | Silver Crest 10 ne 1”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tenxhere me presion ne shitje online ne dyqan taxi

Tenxhere elektrike me presion 6litra | Silver Crest 10 ne 1