Pianure gatimi – 2 Vatra – RoyalMaster Hot Plate

4,500 L

Ka stok

 • Marka: RoyalMaster
 • Modeli: AT-5854
 • Tensioni: 220-240V 50/60Hz
 • Output: 1000 W +1500W
 • Trashesia: 155+158 mm
 • Materiali: Celik inoks
 • Fuqia: 1500 W
 • Me kontroll termostati
KODI: GI-AT-5854 Kategori: ,

PIANURE GATIMI ME 2 VATRA – AT-5854

Pianure gatimi – 2 Vatra – RoyalMaster Hot Plate

 • Me 2 vatra
 • Permasa praktike, e merrni kudo me vete
 • Integruar me butona per te kontrolluar dhe rregulluar temperaturen sipas nevojes
 • Me tre nivele nxehtesie: e ulet, e mesme dhe e larte
 • Me driten e treguesit te energjise
 • Siguron nxehtesi te shpejte dhe te qendrueshme
 • Kursen energjine elektrike
 • E lehte per tu pastruar edhe nese iu derdhet dicka gjate kohes qe ju gatuani. Kjo sepse siperfaqja rreth vatrave te pianures ruan temperature normale dhe nuk nxehet.
 • Material celik inoks rezistent ndaj ndryshkut

Detaje Produkti

Pesha0.4 kg
Lloji

Pianure

Be the first to review “Pianure gatimi – 2 Vatra – RoyalMaster Hot Plate”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

RoyalMaster Hot Plate

Pianure gatimi - 2 Vatra - RoyalMaster Hot Plate