Sokany HJ-2085 | Hekur rrobash me pllake qeramike

3,490 L

Ka stok

  • Hekurosje me avull dhe sperkatje uji.
  • Me pllake qeramike.
  • Fuqia 2200W.
  • Kapacitet uji 240 ml.
  • Tensioni 220-240V.
  • Frekuenca 50-60Hz.
KODI: K-200720-068 Kategori: , ,

HEKUR RROBASH SOKANY HJ-2085 

Hekur per rrobat Sokany | Hekur me avull dhe sperkatje uji | Bli Online ne Dyqan Taxi

Hekur me avull per te hequr rrudhat ne rrobat edhe per t’u dhene atyre nje pmaje te kuruar edhe te paster ne dukje.

Heqjen e rrudhave ne rrobat tuaja mund ta beni nepermejt avullit edhe sperktjs me uje qe ua ofron ky hekur.

Hekuri Sokany eshte ne gjendje t’i ktheje ne formen e meparshme edhe rrudhosje qe mund te ndodhen ne copat me te veshtira per te pranuar hekurosje te thjeshte.

Paisja me avull dhe me sperkatje uji arrin te realizoje edhe hekurosjen vertikale per te gjitha ato pelhura qe jane shume delikate edhe duan nje kujdes te vecante.

Mund te ndryshoni temperaturen dhe presionin e ujit ne baze te gradacionit qe ka ne strukturen e saj

Ka tregues te nivelit optimal te ujit dhe te temperatures.

Perbehet nga pllake qeramike e cila nuk ndryshket dhe material plastike ne strukturen e saj.

Hekurinxehet per shume pak sekonda edhe ju brenda pak minutave do t’i keni veshjet tuaja gati.

HEKUR ME AVULL PER RROBAT – SOKANY 

Hekurosje me avull dhe sperkatje uji.hekur me avull per rrobat bli online dyqan taxi

Ka sistem vet pastrimi.

Bene edhe hekurosje vertikale.

Me pllake qeramike.

Fuqia 2200W.

Kapacitet uji 240 ml.

Tensioni 220-240V.

Frekuenca 50-60Hz.

Blerje Online me cmimin me te mire dhe cilesine me te larte .vetem ne Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Hekur rrobash

Ngjyra

Be the first to review “Sokany HJ-2085 | Hekur rrobash me pllake qeramike”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Sokany HJ-2085 | Hekur rrobash me pllake qeramike