FA-5628-4-RE | Hekur me avull | Hekuri First Austria

3,490 L

Ka stok

  • Hekurosje me avull nxjerrje dhe sperkatje uji.
  • Pllake Qeramike.
  • Me nje sistem vetpastrim.
  • I perbere nga indikatore drite.
  • Fuqia: 2200 W.
  • Tensioni 220 V.
  • Gjendet ne dy ngjyra.
  • Kryen funksion brenda shume pak minutave.

HEKUR ME AVULL FIRST AUSTRIA FA-5628-4-RE

Hekur per rrobat First Austria | Hekur me avull dhe sperkatje uji | Bli Online ne Dyqan Taxi

Hekur me avull per te hequr rrudhat dhe per t’i bere rrobat tuaja te duken si te paveshura asnjehere.

Per heqjen e rrudhave, sasia e rrjedhes se avullit arrin afersisht deri ne 45 g/min per rezultatet me te mira te hekurosjes qe vetem ky hekur mundet ta arrije ne menyre perfekte.

Hekuri First Austria FA-5628-4-RE ju jep sasine e duhur te avullit qe ju nevijotitet per te hequr ne menyre efikase te gjitha rrudhat edhe ne pelhurat qe ju mund t’ju duken te veshtira qe te vendoset hekur.

Ky produkt ka edhe funksionin e hekurosjes vertikale i cili eshte ideuar per te hequr rrudhat ne veshje te varura, xhaketa apo pelhura shume delikate.

Kjo pajisje sperkat paraprakisht pelhurat per t’ju ndihmuar te hiqni rrudhat e veshtira.

Ka tregues te nivelit optimal te ujit dhe te temperatures.

HEKUR ME FUNKSION VERTIKAL 

Hekurosje vertikale me avull nxjerrje dhe sperkatje uji.hekur rrobash me avull first austria produkt online dyqan taxi

Furçe per avull.

Materiali Qeramike.

Sistem vetpastrim.

I perbere nga indikator.

Fuqia: 2200 W.

Tensioni 220 V.

BLI ONLINE NE DYQAN TAXI ME CMIMIN ME TE MIRE!

Detaje Produkti

Pesha 1 g/kg
Lloji

Hekur rrobash

Ngjyra

,

Be the first to review “FA-5628-4-RE | Hekur me avull | Hekuri First Austria”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

hekur rrobash me avull first austria produkt online dyqan taxi

FA-5628-4-RE | Hekur me avull | Hekuri First Austria