Single Pole Hanger | Mbajtese metalike per rrobat

2,590 L

Ka stok

  • Material celiku shume cilesor.
  • Instalohet lehte.
  • Organizon rrobat ne menyre perfekte.
  • Mund te varni edhe te palosni rroba.
  • Ngjyre e bardhe.
KODI: Single Pole Hanger KATEGORIA:

SINGLE POLE HANGER-MBAJTESE PER RROBAT

Kjo varese eshte e perbere nga materiali i metalit te celikut i cili eshte me kualitet te larte, miqësor ndaj mjedisit, i qëndrueshëm dhe i forte.

Me kete varese ju do te jeni ne gjendje t’i varni ato me kapese, por njekohesisht ne pjesen e poshtme mbajtesja eshte e perbere nga nje raft ne te cilin mund te organizoni kepucet tuaja, te palosni rrobat te tjera ose te vendosni cantat tuaja.

Ajo pershtatet me cdo dhome dhe eshte ideale per perdorim te perditshem.

Varni rrobat tuaja të përditshme dhe bëni hapësirën tuaj të organizuar.

Mund të përdoret kudo në shtëpinë tuaj, si banjo dhe nën ballkone të mbuluara.

Këmbët plastike mbrojnë sipërfaqen nga gervishtja.

I përshtatshëm për përdorim të jashtëm dhe të brendshëm

Struktura e ngurtë, objekte të qëndrueshme

SPECIFIKATSingle Pole Hanger bli online dyqan taxi

Material shume cilesor dhe ka nje kapacitet mbajtes shume te forte.

Instalohet shume lehte.

Organizon rrobat.

Nuk ze shume hapesire .

Perbehet na nje raft.

Material prej celiku.

Dizajn shume elegant.

Ngjyre e bardhe.

Bli Online ne Dyqan Taxi | Paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Ngjyra

Be the first to review “Single Pole Hanger | Mbajtese metalike per rrobat”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Single Pole Hanger bli online dyqan taxi

Single Pole Hanger | Mbajtese metalike per rrobat

WhatsApp chat