Mbajtese Rrobash me 2 hekura | Rafte per dyqan e shtepi

1,890 L2,490 L (-24%)

Ka stok

  • Mbajtese rrobash e lehte ne perdorim.
  • Ideale per t’u vendosur ne shtepi, zyre, dyqan etj.
  • Material cilesor dhe rezistent.
  • Ka dy shufra ne perdorim.
KODI: mbajtese-rrobash-me-2-hekura Kategori: , Etiketime: ,

MBAJTESE RROBASH ME 2 HEKURA RAFTE

Mbajtese Rrobash me 2 hekura | Rafte mbajtes | Varese per rroba Blerje online ne Dyqan Taxi

Mbajtese e pershtatshme per dhoma gjumi dhe sallone in stock.
Shufra e lartë siguron hapesire për të varur rrobat, tani me 2 shufra do keni më tepër hapësire për të sistemuar veshjet tuaja. Eshte nje kombinim i mbajtesit te rrobave dhe raftit te kepuceve. Nuk keni pse te shqetesoheni, Rrobat dhe kepucet tuaja do te jene gjate gjithe kohes ne ajrosje. Dizajnuar ne menyre te tille per nje shtrirje sa me te mire horizontale ne menyre qe te mundesoje hapesire per sa me shume rroba.

RAFTE RROBASH PER DYQAN APO SHTEPI

E pershtateshme per mbajtjen e kostumeve, kemishave te cilat kerkojne gjatesi por edhe per rroba te tjera. Mbajtese kepucesh e rrobash me nje strukture te qendrueshme, e perbere nga metali me cilesi te larte, eshte e perforcuar dhe rezistente ndaj ndryshkut.

HIGH QUALITY | VARESE RROBASH CILESORE PER DYQAN 

Cilesia e mire e materialit qe e perben te ofron siguri ndaj deformimeve apo thyerjes. Kjo varese universale per rroba eshte shume praktike dhe mjaft e pelqyer nga perdoruesit.

Ju mund te varsni rrobat qe perdorni me shpesh apo kepucet tuaja te perditshme duke i patur kollaj te aksesueshme.

E THJESHTE PER TU PERDORUR

Nje pajisje qe nuk duhet te mungoje nga shtepia juaj . Sistemoni rrobat veshjet etj ne nje vend

Kurseni hapesiren ne shtepine tuaj. Mbajtese rrobash e cila do te ruaj numrin e  shume gjerave per te varur ne nje hapesire te vogel. Rrobat tuaja do te jene te ekspozuara bukur dhe lehtesisht te aksesueshme ne cdo rast qe te deshironi.
Eshte e ndertuar thjeshte. Varese rrobash Universale

mbajtese rrobash me 2 hekura double ne dyqan taxi

Mbajtese Rrobash Double me 2 hekura

Avantazhet

Mbajtese rrobash me 2 hekura celiku i forte qe nuk ndryshket dhe nuk deformohet lehte.
Mund ta shtrini horizontalisht per me teper hapesire.
Me 2 shufra dhe nje shtrese mund t’ju ndihmoje te ruani rroba te llojeve te ndryshme.
Eshte shume e Lehte per t’u perdorur
Rafte mbajtese per rroba, kepuce, kuti dhe gjithcka cfare mund t’ju nevojitet tjeter.

VARESE PER RROBA 


Blerje online te sigurta ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online ne Shqiperi

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Mbajtese

Be the first to review “Mbajtese Rrobash me 2 hekura | Rafte per dyqan e shtepi”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mbajtese rrobash me 2 hekura rafte mbajtese dyqan taxi varese per rroba blerje online

Mbajtese Rrobash me 2 hekura | Rafte per dyqan e shtepi

1,890 L2,490 L (-24%)

Shto ne Shporte
WhatsApp chat