Mbajtese Rrobash me 2 hekura | Rafte per dyqan e shtepi

1,890 L2,490 L (-24%)

Ka stok

  • Mbajtese rrobash e lehte ne perdorim.
  • Ideale per t’u vendosur ne shtepi, zyre, dyqan etj.
  • Material cilesor dhe rezistent.
  • Ka dy shufra ne perdorim.
  • Raft modern dhe cilesor
KODI: mbajtese-rrobash-me-2-hekura Kategori: , Etiketime: ,

MBAJTESE RROBASH ME 2 HEKURA RAFTE

Mbajtese Rrobash me 2 hekura Rafte mbajtes eshte nje Varese per rroba shume e thjeshte dhe moderne | Blerje online ne Dyqan Taxi

Mbajtese e pershtatshme per dhoma gjumi dhe sallone in stock.
Shufra e lartë siguron hapesire për të varur rrobat, tani me 2 shufra do keni më tepër hapësire për të sistemuar veshjet tuaja. Eshte nje kombinim i mbajtesit te rrobave dhe raftit te kepuceve. Nuk keni pse te shqetesoheni, Rrobat dhe kepucet tuaja do te jene gjate gjithe kohes ne ajrosje. Dizajnuar ne menyre te tille per nje shtrirje sa me te mire horizontale ne menyre qe te mundesoje hapesire per sa me shume rroba.

RAFTE RROBASH PER DYQAN APO SHTEPI

E pershtateshme per mbajtjen e kostumeve, kemishave te cilat kerkojne gjatesi por edhe per rroba te tjera. Mbajtese kepucesh e rrobash me nje strukture te qendrueshme, e perbere nga metali me cilesi te larte, eshte e perforcuar dhe rezistente ndaj ndryshkut.

HIGH QUALITY | VARESE RROBASH CILESORE PER DYQAN 

Cilesia e mire e materialit qe e perben te ofron siguri ndaj deformimeve apo thyerjes. Kjo varese universale per rroba eshte shume praktike dhe mjaft e pelqyer nga perdoruesit.

Ju mund te varni rrobat qe perdorni me shpesh apo kepucet tuaja te perditshme duke i patur kollaj te aksesueshme.

E THJESHTE PER TU PERDORUR | MBAJTESE RROBASH ME 2 HEKURA

Nje pajisje qe nuk duhet te mungoje nga shtepia juaj . Sistemoni rrobat veshjet etj ne nje vend

Kurseni hapesiren ne shtepine tuaj. Mbajtese rrobash e cila do te ruaj numrin e  shume gjerave per te varur ne nje hapesire te vogel. Rrobat tuaja do te jene te ekspozuara bukur dhe lehtesisht te aksesueshme ne cdo rast qe te deshironi.
Eshte e ndertuar thjeshte. Varese rrobash Universale

mbajtese rrobash me 2 hekura double ne dyqan taxi

Mbajtese Rrobash Double me 2 hekura

Avantazhet

Mbajtese rrobash me 2 hekura celiku i forte qe nuk ndryshket dhe nuk deformohet lehte.
Mund ta shtrini horizontalisht per me teper hapesire.
Me 2 shufra dhe nje shtrese mund t’ju ndihmoje te ruani rroba te llojeve te ndryshme.
Eshte shume e Lehte per t’u perdorur
Rafte mbajtese per rroba, kepuce, kuti dhe gjithcka cfare mund t’ju nevojitet tjeter.

VARESE PER RROBA 

Dollap portativ me ju, ne cdo levizje.

Nese keni nje garderobe minimaliste kjo varese portative eshte nje zgjidhje sa here qe do te transferoni rutinen tuaj.

Gjithmone deshironi te keni nje veshje te organizuar per 7 ditet tuaja te javes, kjo minigarderobe mbajtese eshte vendi i duhur, mund te beni gati kombinimet, dhe sapo te zgjoheni ne mengjes do te jeni te organizuar, dhe do te keni te lehte te mos shkoni me vonese ne pune.

Dollapi portativ, te jep mundesine dhe per mbajtjen e kepuceve ose te ndonje cante ne pjesen fundore.

Ne majat e lartme ne ane mund te vendosni kapele ose shall.

Kjo varese eshte shume praktike per te gjitha stinet, dhe per stinen e dimrit me pallto e xhupa te rend eshte e disponueshme dhe do te mbaj te gjitha veshjet per 7 ditet e javes.

Garderobe me 2 nivele.

Opsioni i dy nivele ju jep kenaqesine te rendisni veshjen ne ate menyre qe te duket veshja sipas rendesise, mund te vendosni xhaketat ne fillim me fustane e funde te gjata e me pas nje nivel me poshte bluza e kemisha.

Organizimi ideal mundeson dhe paraqitjen tuaj ideale.

Mund te perdoret edhe si vend per te ajrosur veshjet.

I keni me aq merak veshjet tuaja sa kujdeseni per to edhe pasi i keni hequr apo perpara se ti lani ne lavatrice ose me dore.

Ju keni nje organizim te tille, qe cdo veshje qe vishet njehere nuk deshiron ta fusni ne dollap pa e ajrosur ose lare me pare, me garderoben double pole ju e keni kete mundesi.

Ne ane te dollapit tuaj ju mund ti beni vend, dhe cdo veshje e cila eshte veshur gjate dites suaj te punes si fillim e vendosni aty dhe pas e shikoni nese do e lani apo do ta varni.

Pra organizuesi i garderobes, double pole eshte nje aleat per dollapin tuaj dhe per organizimin tuaj.

Varese rrobash ne ballkon

Ndoshta nuk e keni menduar por kjo varese rrobash kaq praktike kryen nje funksion ideal edhe ne ballkonin tuaj.

Kemishat delikate, pasi i keni lare dhe deshironi ti ndeni ne menyre qe ato te thahen shpejt dhe pa i humbur aroma e pastertise mund ti vareni ne kete varese te gjitha pernjehere mund te mbaj deri ne 15 kemisha e 10-15 pantallona.

Do te thahen shume shpejt dhe ashtu sic eshte mund ta afroni prane vendin tuaj te hekurosjes.

Pas hekurosjes i varni serish aty.

Perparesi:

Kjo varese praktike leheteson pafund procesin tuaj te organizimit sidomos nese keni nje jete prej studenti me nje ambient te vogel.

Lehteson organizimin e garderobes suaj te zyres per nje paraqitje serioze brenda te gjitha etikave.

Eleminon mundesine e nxitmin ne mengjes dhe te dalesh i veshur keq ose i pahekurosur.

Me vetem pak kohe, dhe pak vemendje ju mund te keni garederoben qe do e kishte zili cdokush.

Mangesi:

Varesja ideale me rrota nuk do te lejonte nese eshte ngarkuar me rroba, te terhiqej shpesh neper ambiente pasi do te sforconte rrotat.

Rrotat jane krijuar per lehtesi organizmi por nuk mund te levizin te renduar dhe shpesh sepse do te rrezikonte mekanizmin e rrotave plastike te demtoheshin.


Blerje online te sigurta ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online ne Shqiperi

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Mbajtese

Be the first to review “Mbajtese Rrobash me 2 hekura | Rafte per dyqan e shtepi”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mbajtese rrobash me 2 hekura rafte mbajtese dyqan taxi varese per rroba blerje online

Mbajtese Rrobash me 2 hekura | Rafte per dyqan e shtepi

1,890 L2,490 L (-24%)

Shto ne Shporte