Varese metalike per rrobat & kepucet – Strong Hold Hanger

2,190 L

Ka stok

Ideale per te varur kemisha apo veshje te tjera qe kerkojne hapesire per te qendruar te lemuara dhe pa rrudha. Nderkohe kepucet e stines, do te jene gjithmone te ajrosura duke shmangur keshtu aromen e keqe.

KODI: L-varese rrobash kepucesh KATEGORIA:

VARESE PER RROBAT DHE KEPUCET

Varese per rrobat & kepucet – Strong Hold Hanger

Kjo varese metalike sjell komoditetin e munguar ne shtepine tuaj. Ajo eshte e ndertuar nga material cilesor celik inoks, rezistent ndaj ndryshkut dhe thyerjes. Eshte ideale per te varur rrobat dhe sistemuar kepucet e perdorimt te perditshem. Shmang rremujen dhe stimulon rregulinl dhe estetiken.

Varesja eshte e pershtatshme per te varur kemisha apo veshje te tjera qe kerkojne hapesire per te qendruar te lemuara dhe pa rrudha. Nga ana tjeter edhe kepucet e stines, do te jene gjithmone te ajrosura duke shmangur aromen e keqe. Ju mund ta vendosni ate ne cdo ambient te shtepise suaj, qe nga dhoma e gjumit deri ne korridor.

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Be the first to review “Varese metalike per rrobat & kepucet – Strong Hold Hanger”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mbajtese metalike per rrobat mbajtese praktike

Varese metalike per rrobat & kepucet - Strong Hold Hanger