Varese Rrobash per shtepi ne shitje | Wonder Hanger

990 L

Ka stok

-Disa varëse rrobash mund të vendosen ne pozicionin vertikal.
-E lehtë për t’u mbledhur dhe varet në çdo shufër standarde dollapi.
-Liron dollapin tuaj nga ngaterresat e rrobave

KODI: 600606744003 KATEGORIA: Etiketime: ,

VARESE RROBASH PER SHTEPI | WONDER HANGER

Varese Rrobash per Shtepi & Dyqan | Wonder Hanger ne Shitje | Cmimi me i lire ne Dyqan Taxi

Ne rastet kur keni hapësirë ​​të kufizuar kjo varese rrobas do te maksimizoje hapesiren tuaj te dollapit. Duke ju dhënë hapësirë ​​të bollshme për të varur të gjitha rrobat tuaja. Eshtë ideal për dollapët e vegjël, apartamentet, dhomat e konvikteve etj. Më në fund, ju mund të varni të gjitha rrobat pa u bere aspak rremuje ne dollapin tuaj

Varesese rrobash e cila ju liron me teper hapesire ne dollapin tuaj dhe nje pamje estetikisht me e rregullt per syrin. Lironi hapesire ne dollapin tuaj dhe gjeni me lehte se ku jane gjerat qe ju deshironi.
Kjo varese rrobash pershtatet per shtepi, dyqan dhe cdo lloj hambari. Ju mund ti varni rrobat ose ne pozicionin horizontal ose ne pozicionin vertikal. Dizajni i saj unik i krijon lehtesi ne pershtatje

Trefishoni hapesiren e dollapit tuaj nderkohe qe mbani veshjet e organizuara, pa rrudha dhe me teper hapesire per ju. Projektuar per te mbajtur pesha te konsiderueshme ne veshje pa veshtiresi.

Varese Rrobash per Shtepi & Dyqan

Karakateristika | Wonder Hanger Varese Rrobash ne shitje | Cmimi me Fantastik! 

varese rrobash per shtepi dhe dyqan ne shitje ne dyqan taxi cmimi-Disa varëse rrobash mund të vendosen ne pozicionin vertikal.
-E lehtë për t’u mbledhur dhe varet në çdo shufër standarde dollapi.
-Mund të trefishojë hapësirën tuaj të dollapit duke varur rrobat, palltot, çantat dhe rripat në një stil të shtresuar vertikal.
-E përkryer për dhomat e konvikteve, apartamente të vogla, dyqane ose këdo që kërkon të zvogëlohet.


Blerje online me Vetbesim ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Varese

Be the first to review “Varese Rrobash per shtepi ne shitje | Wonder Hanger”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Varese rrobash per shtepi dhe dyqan ne shitje cmimi ne dyqan taxi

Varese Rrobash per shtepi ne shitje | Wonder Hanger