Varese rrobash prej druri Bamboo ne shitje | Bli Online

2,990 L3,190 L

  • E perbere prej druri Bamboo-je.
  • Material shume i qendrueshem dhe rezistent.
  • Mbajtes per rrobat, cantat, kepucet etj.
  • Lehtesisht e transportueshem.
  • Ngjyre bezhe.
Pastro
KODI: Varese rrobash Kategori: , , ,

VARESE RROBASH DRURI BAMBOO

Nje varese rrobash moderne e perbere nga druri bamboo per dhome gjumi e kudo tjeter. Rrudhat ne rroba jane nje nga gjerat qe me siguri asnje prej nesh nuk e deshiron. Pervec qe i bene rrobat te duken jo mire estetikisht por i bene te duken edhe me te vjetra. Ndaj varja e tyre diku do te na shpetonte nga ky siklet. Ketij problemi i japim fund me kete varese rrobash prej druri Bambooje i cili eshte teper cilesore.

MBAJTESE DRURI PER RROBAT DHE KEPUCET

Me kete varese rrobash prej druri Bamboo ju do mbani kemishat, xhaketat, xhinset tuaj te preferuara ne menyre te sigurte dhe pa rrudha.

Mbajtesja ju jep mundesi qe rrobat t’i vendosni me palosje, varese ose thjesht t’i varni direkt ne te.

Me dizajn te vecante prej druri në një mënyrë qe te pershtatet me ata qe jane adhurues te stilit klasik-modern duke u pershtatur keshtu ne menyre perfekte me arredimin e dhomes suaj.

varese rrobash me dru produkt online dyqan taxiVARESJA E RROBAVE PREJ DRURI BAMBOO-JE

Mbajtesja prej druri eshte rezistente ndaj temperaturave te dhomes dhe qendron mire.

Produkti ze shume pak hapesire ne ambientin perreth duke ju dhene mundesi te tjera per shfrytezimin e ambientit te banese suaj.

VARESE RROBASH MODERNR

Ofron prakticitet dhe lehtesi ne perdorim ndaj edhe mund ta levizni fare lehtesisht neper shtepine tuaj. Ju mund ta perdorni kete mbajtese rrobash kudo dhe ta levizni lehtesisht.

Varesja eshte eperbere prej materialit te drurit Bamboo qe dallohet per jetegjatesine dhe cilesine e tij.

Bli Online ne Dyqan Taxi  dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Varese

Ngjyra

Permasat

170x80x35 cm, 170x65x35 cm

Be the first to review “Varese rrobash prej druri Bamboo ne shitje | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

varese rrobash me dru produkt online dyqan taxi

Varese rrobash prej druri Bamboo ne shitje | Bli Online

2,990 L3,190 L

Shto ne Shporte