Varese rrobash multifunksionale | Magic Folding Hanger

1,390 L

Ka stok

Karakteristika
  • Varese per rrobat e prodhurar me materiale cilesore, te qendrueshme dhe rezistente.
  • Eshte e projektuar per te mos rreshqitur, keputur dhe e afte te perballoje deri ne 8 pale rroba njekohesisht.
  • Eshte e sigurte ne perdorim dhe ofron nje pamje sistematike ne garderoben tuaj.
KODI: L-magic-folding-hanger KATEGORIA:

Varese rrobash | Magic Folding Hanger

Varese rrobash multifunksionale | Magic Folding Hanger

Karakteristika
  • Varese per rrobat e prodhurar me materiale cilesore, te qendrueshme dhe rezistente.
  • Eshte e projektuar per te mos rreshqitur, keputur dhe e afte te perballoje deri ne 8 pale rroba njekohesisht.
  • Eshte e sigurte ne perdorim dhe ofron nje pamje sistematike ne garderoben tuaj.

Dyqan Taxi | Bli online, bli sigurte!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Mbajtese

Be the first to review “Varese rrobash multifunksionale | Magic Folding Hanger”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Varese rrobash multifunksionale | Magic Folding Hanger

Varese rrobash multifunksionale | Magic Folding Hanger