SF-7014 |Mikser Sonifer | Mixer elektrik multifunksional

3,800 L

Ka stok

  • Kapaciteti i tasit : 3L.
  • Fuqia : 250W.
  • Numri i shpejtesive : 5.
  • Material: Celik-inox.
  • Tensioni : 220-240 V.
  • Gjatesia e aksesoreve : 1.1m.
KODI: ECC-20620-044 Kategori: , ,

MIKSER SONIFER SF-7014

MIKSER ELEKTRIK MULTIFUNKSIONAL-SONIFER STAND MIXER

Mikser Sonifer SF-7014 eshte nje perzieres shume i mire qe i duhet kuzhines suaj dhe ju nese jeni te dhene pas gatimit dhe vecanerisht embelsirave. Mixer-i eshte dizejnuar per rrahjen e vezeve dhe te brumit te embelsirave duke krijuar nje mase te tretshme dhe te njetrajtshme.

MIXER ELEKTRIK MULTIFUNKSIONAL

Mikseri elektrik multifunksional eshte i perbere nga shpejtesi te ndryshme te fuqise se tij te funksionimit duke ju dhene mundesine qe te zgjidhni ate qe i duhet gatimit tuaj perkates.

Materiali i tij i perberjes eshte celiku-inox, duke e bere ate te jete rezistent ndaj temperaturave te mjedisit.

Duke qene keshtu, kjo e bene ate te jete i pandryshkshem dhe te beje nje gatim te shendetshem.

Me kete mikser ju nuk do te beni me shpenzime te tjera apo nderrim te shpeshte te tij pasi ka nje rezistence te larte ndaj korrozionit dhe eshte shume e forte edhe e qendrueshme.

Pikerisht ajo qe ju duhet per enet tuaja te kuzhines.

Perzieresi este i perbere nga aksesore te ndryshem te cilet funksionojne per procese te ndryshme gatime apo produktet te tjera ushqimore.

Ju do te gatuani per nje periudhe kohe te shpejte por shume te shijshme dhe te shendetshme.

SPECIFIKIMET

Marka : Sonifer.sonifer mixer kuzhine ushqimi produkt bli online dyqan taxi

Modeli: SF7014.

Kapaciteti i tasit : 3L.

Fuqia : 250W.

Numri i shpejtesive : 5.

Material: Celik-inox.

Tensioni : 220-240 V.

Gjatesia e aksesoreve : 1.1m.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire ne treg dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 1 g/kg
Lloji

Mikser

Ngjyra

Be the first to review “SF-7014 |Mikser Sonifer | Mixer elektrik multifunksional”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

sonifer mixer kuzhine ushqimi produkt bli online dyqan taxi

SF-7014 |Mikser Sonifer | Mixer elektrik multifunksional