Mikser brumi DSP KM3025 per embelsira – Ne shitje online

14,900 L18,900 L (-21%)

Ka stok

  • Produkti ka cilesi te larte dhe te qendrueshme
  • I lehte per t’u perdorur dhe pastruar.
  • Funksionon me 6 shpejtesi rrotullimi
  •  Ka nje vellim 5.0L.
  • Me nje energji fuqie 1200W e nje tension 220-240V dhe frekuence 50/60HZ.

MIKSER BRUMI DSP KM-3025

Mikser Brumi DSP KM-3025 ka nje cilesi te larte, te qendrueshme edhe praktike. Ky produkte eshte shume i lehte per tu pastruar dhe per t’u perdorur nga ju pasi eshte i ndertuar me nje mekanizem funksioni shume te thjesht per t’u perdorur. Mikseri eshte i perbere nga materali i celik-inoks, i cili eshte shume miqesor me mjedisin.

MIKSER BRUMI ME KUALITET TE LARTE

  • Produkti ka nje cilesi te larte, te qendrueshme dhe praktik
  • I lehte per t’u perdorur dhe pastruar.
  • Funksionon me 6 shpejtesi rrotullimi Turbo
  •  Ka nje vellim 5.0L.
  • Me nje energji fuqie 1200W e nje tension 220-240V, frekuenca 50/60HZ.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Be the first to review “Mikser brumi DSP KM3025 per embelsira – Ne shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

miksim elektrike dsp inoks ene dyqan taxi

Mikser brumi DSP KM3025 per embelsira - Ne shitje online

14,900 L18,900 L (-21%)

Shto ne Shporte