Mikser Profesional DSP | Stand Mixer 3IN1

14,500 L16,500 L (-12%)

Ka stok

Pergatisni brumin e embelsirave dhe perzierje me ingrediente te ndryshem brenda pak minutave.

Specifikat 

Marka: DSP
Modeli: Km-3025
Prodhuar ne Ukraine
Fuqia: 1200w
Nivele shpejtesie: 5
KODI: DSP-Stand-Mixer-3IN1-KM-3025 Kategori: , ,

Mikser DSP | Stand Mixer 3IN1 KM-3025

Mikser Profesional DSP | Stand Mixer 3IN1

Specifikat 

Marka: DSP
Modeli: Km-3025
Prodhuar ne Ukraine
Fuqia: 1200w

Nivele shpejtesie: 5


Dyqan Taxi | Dyqan online ne cdo kohe prane jush!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Brumatrice

Be the first to review “Mikser Profesional DSP | Stand Mixer 3IN1”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Mikser Profesional DSP | Stand Mixer 3IN1

Mikser Profesional DSP | Stand Mixer 3IN1

14,500 L16,500 L (-12%)

Shto ne Shporte