Hand Egg Mixer Sokany – Mikser Dore – Bli Online

2,290 L

Ka stok

HAND EGG MIXER SOKANY CC-6619

Hand Egg Mixer Sokany

Mikser per cdo nevoje ne kuzhinen tuaj, fuqi 300W dhe 5 nivele te ndryshme shpejtesie per te marr me te miren te ushqimit tuaj. Prodhuar nga material celiku te cilesise se larte te cilet mundesojne nje perzierje te mire te ushqimeve. Lehtesi ne pastrim pasi ju mund ti ndani thikat e saj dhe ti lani ne lavastovilje.


Dyqan Taxi | Zgjedhja juaj me e mire!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Blender

Be the first to review “Hand Egg Mixer Sokany – Mikser Dore – Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Sokany Hand Egg Mixer blender dore

Hand Egg Mixer Sokany - Mikser Dore - Bli Online