Mikser elektrik DSP KM2022 – Ne shitje online

3,200 L

Ka stok

 • Me nje forme shume praktike per t’u perdorur nga ju
 • Me nje funksion shume te shpejt
 • Ka nje motor me nje shpejtesi 5530 me nje fuqi 300W
 • Me nje tension 220-240V e nje frekuence 50/60HZ
 • Ka nje kontroll shpejtesie me 10 rrotullime
 • Me disa funksione te ndryshme

MIKSER ELEKTRIK DSP KM-2022

Mikser elektrik shume i pershtatshem per kuzhinen tuaj dhe ata qe jane te apasionuar pas gatimit. Fal ketij mikseri ju do te merrni nje pergatitje shume te shpejt te produkteve ushqimore dhe do te kurseni kohen tuaj ne kuzhine.

MIKSER ELEKTRIK PER KUZHINEN TUAJ

 • Me nje forme shume praktike per t’u perdorur nga ju dhe me nje funksion shume te shpejt
 • Ka nje motor me nje shpejtesi 5530 me nje fuqi 300W
 • Me nje tension 220-240V e nje frekuence 50/60HZ
 • Ka nje kontroll shpejtesie me 10 rrotullime
 • Me disa funksione te ndryshme

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Mikser

Ngjyra

Be the first to review “Mikser elektrik DSP KM2022 – Ne shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mikser elektrik dsp inoks per kuzhinen online dyqan taxi

Mikser elektrik DSP KM2022 - Ne shitje online