Professional Mixer FUEGO | Mixed Drinks | Best Milkshake

3,490 L3,900 L (-11%)

Ka stok

Motorr i cili operon me nivel minimal zhurme
Kapaciteti: 450ml
Fuqia: 230W
Input: 220-240v 50/60Hz

KODI: fuego-mixed-drinks-hsm-705s Kategori: , Etiketime: ,

PROFESSIONAL MIXER FUEGO HSM-705S

Professional Mixer | Mixed Drinks | Best Milkshake Recipe

Ky mikser per pije ju rikthehet në ditët e pijeve me fruta të freskëta dhe shurup të trashë çokollate. Tani mund t’i përzieni këto pije të shijshme në komoditetin e shtëpisë tuaj. Përzierja e shpejte është optimizuar me dy shpejtësi (ju gjithashtu mund të rrihni vezë për omeletë, si dhe të shijoni lehtësinë e një dizajni të pastër të lehtë.

Përdorimi i më shumë argëtimi në kuzhinën tuaj.
Përziejini qumështin me fruta me ane te Best Milkshake Recipe te cilat mundti gjeni online. Akull dhe fruta per ditet e nxehta ku preferoni te qendorni fresket ne ambjentin e shtepise suaj. Ju pelqejne Festat ne mbremje ne shtepi me miqte tuaj me te mire. Nuk keni pse shpenzoni me pije te gatshme dhe pa shije. Pergatisni vet cdo gje deri ne detaje. 

Mixer perfekt per te pergatitur: Cafe, koktejle, milkashke, kapuciono, leng frutash, ushqime per femije etj. Ju mund te realizoni lengje Frutash me te gjitha vitaminat qe gjenden ne to. Ushqim te shendetshem per femije pa i humbur asnje vlere ushqyese. Pse jo dhe nje kafe te mire per ju me akull, me fruta me qumesht dhe cdo gje tjeter qe ju deshironi.

Teper e lehte per t’u pastruar dhe per tu ruajtur ne hapesiren e saj gati per perdorimin e rradhes.

Professional Mixer Fuego | Mixed Drinks

professional drinks mixed fuego mixer best milkshake recipe

Specifikimet Teknike

Motorr i cili operon me nivel minimal zhurme
Kapaciteti: 450ml
Fuqia: 230W
Input: 220-240v 50/60Hz


Blerje online te sigurta ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Grirese

Be the first to review “Professional Mixer FUEGO | Mixed Drinks | Best Milkshake”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

professional drink mixer fuego best milkshake recipe mixed drinks

Professional Mixer FUEGO | Mixed Drinks | Best Milkshake

3,490 L3,900 L (-11%)

Shto ne Shporte