Mikser Dore Better Beater – 2 cope – As seen on TV

1,200 L

Ka stok

Mikser teper i rehtashem per tu perdorur.
Zgjidhja perfekte dhe me e thjeshte per perzierje te njetrajteshme.
Kryen funksionin e tij pa lodhje dhe pa bere rremuje ne kuzhinen tuaj.
KODI: L-better-beater-mikser-dore Kategori: ,

Mikser Dore  – Better Beater – 2 cope

Mikser Dore  – Better Beater – 2 cope

Karakteristika
Mikser teper i rehtashem per tu perdorur.
Zgjidhja perfekte dhe me e thjeshte per perzierje te njetrajteshme.
Kryen funksionin e tij pa lodhje dhe pa bere rremuje ne kuzhinen tuaj.
Dyqan Taxi | Bli online, bli sigurte!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Mikser

Be the first to review “Mikser Dore Better Beater – 2 cope – As seen on TV”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Mikser Dore - Better Beater - 2 cope

Mikser Dore Better Beater - 2 cope - As seen on TV