Set Carcaf dhe Kellef – Pure Elegant Saten Linen

2,590 L

Ka stok

 • Set çarcaf zarf + këllëf jastëku Pure
 • Materiali: 100% Saten
 • Seti është i pajisur me zinxhir
 • Ngjyra: Roze
 • Permasat e carcafit zarf: 140 x 200 cm
 • Permasat e kellefit: 50 x70 cm
KODI: 3838646001825 Kategori: , ETIKETIMI:

SET CARCAF ME KELLEF JASTEKU – PURE ELEGANT

Set carcaf me kellef jasteku per dhomen tuaj te gjumit me cmimin me te mire per t’ju ofruar cilesine me maksimale. Seti me carcaf dhe kellef i fal dhomes tuaj nje dizajn modern dhe shume fine.

SET CARCAF DHE KELLEF-PURE ELEGANT SATEN LINEN

Ky set eshte i perbere 100 % nga materiale saten duke ju siguruar edhe per cilesine e tij. Seti do t’ju jape nje rehati dhe qendrim komod ne krevatin tuaj saqe pa asnje dyshim qe dhoma do te behet hapesira me e preferuar e shtepise suaj. Seti eshte i pajisur me nje zinxhire i cili realizon vendosjen apo heqjen e setit sa here te deshironi. Jasteket edhe jorganet tuaj tani do te duken mjaft bukur sepse ky set do i veshi ne ate menyre qe ata do duken te mrekullueshem sapo t’i shihni fale dizajnit te vecante qe kane. Seti pervec vendosjes edhe heqjes se tij ka prakticitet edhe ne larjen e tij. Rekomandohet qe seti te lahet nga pjesa e brendshem e tij per t’i ruajtur ngjyrat me gjate edhe cilesine me shume.

Falini shtepise suaj nje pamje te re dhe shlodhese me setin SELINA.

SET SATEN SELINA PER DHOMEN TUAJ TE GJUMITset-carcaf-dhe-kellef-ne-shitje-online-dyqan-taxi

 • Set çarcaf zarf + këllëf jastëku Purple
 • Materiali: 100% Saten
 • Seti është i pajisur me zinxhir për lehtësi në heqjen dhe vendosjen e tyre
 • Ngjyra: Roze
 • Rekomandohet të lahen nga ana e brendshme për të ruajtur ngjyrat sa më gjatë
 • Permasat e carcafit zarf: 140 x 200 cm
 • Permasat e kellefit: 50 x70 cm

Bli Online ne Dyqan Taxi edhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Lloji

carcaf

Ngjyra

,

Be the first to review “Set Carcaf dhe Kellef – Pure Elegant Saten Linen”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Set Carcaf dhe Kellef - Pure Elegant Saten Linen