Shampo natyrale per floket | Jojoba

2,000 L

Ka stok

 • Arome e fresket dhe cilesore.
 • Rekomandohet per personat qe jane perhere ne levizje.
 • Me perberje natyrale te vajit te jojobes.
 • Kapacitet prej 250ml.
KODI: shampo-natyrale Kategori: , ,

SHAMPO NATYRALE PER FLOKET

Shampo për larje të shpeshtë me një aromë të freskët dhe të këndshme. Rekomandohet për njerëzit sportivë dhe gjithmonë në lëvizje.

Formula inovative me sfera natyrale të vajit të jojobës, rregullon sebumin dhe ka një funksion të fortë anti-plakje. I përshtatshëm për të gjitha llojet e flokëve, i mban te fresket dhe i pastron ato me se miri. Shampoja vjen me kapacitet 250ml. 

SPECIFIKAT:
 • Shampo per larje te shpejte.
 • Arome e fresket dhe cilesore.
 • Rekomandohet per personat qe jane perhere ne levizje.
 • Me perberje natyrale te vajit te jojobes.
 • Kapacitet prej 250ml.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Be the first to review “Shampo natyrale per floket | Jojoba”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

shampo natyrale per floket

Shampo natyrale per floket | Jojoba