Dorsh D6 Cream wax | Xhel flokesh

800 L

Ka stok

KODI: dorsh-d6 Kategori: ,

DORSH D6 CREAM WAX

Darsh d6 cream wax jep një masë të pabesueshme, strukturë të jashtëzakonshme me formulën e saj që sfidon gravitetin. Bën që flokët të theksohen duke mos shkaktuar ndonjë pamje vajore falë strukturës së tyre që përmban dyllë. Lehtë për t’u aplikuar falë strukturës së saj kremoze.

Ushqen floket dhe i ben ata me te shendetshme.


Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Be the first to review “Dorsh D6 Cream wax | Xhel flokesh”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

dorsh d6 xhel flokesh

Dorsh D6 Cream wax | Xhel flokesh