Karikues per iPhone 12 Pro Max | USB Power Adapter

2,500 L

Ka stok

KODI: karikues-iphone-12-pro-max Kategori: ,

KARIKUES PER IPHONE 12 PRO MAX 

Karikues i energjise Apple USB ofron nje karikim te shpejte dhe te sigurt, ne shtepi, zyre, lokal etj. Karikues ideal per iPhone 12 Pro i cili do te karikoj dhe njekohesisht mbroj baterine e telefonit tuaj.

Mbrojte nga mbingarkesa, nxehtesia, qarku i shkurter etj.


Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Be the first to review “Karikues per iPhone 12 Pro Max | USB Power Adapter”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

karikues per iphone 12 pro max

Karikues per iPhone 12 Pro Max | USB Power Adapter