Friteze me ajer AF 006B | Air Fryer Sokany

5,990 L

Ka stok

  • Gatuani me pak ose me aspak vaj.
  • Gatime me 80% me pak yndyre.
  • Pastrohet lehte.
  • E sigurt dhe ekonomike.
KODI: air-fryer-sokany Kategori: , , ,

FRITEZE ME AJER SOKANY

Teknologjia Sokany Air Fryer ju lejon të skuqni me ajër për të bërë ushqim i cili do te jete i butë nga jashtë dhe i butë nga brenda. Ka nevojë për pak ose aspak vaj për të siguruar cilësi të përsosur dhe rezultate të shijshme!

AIR FRYER AF 006B

Patate me shije të shkëlqyeshme deri në 80% më pak yndyrë! Me teknologjinë Sokany Air Fryer për rezultate perfekte. Teknologjia e fryerjes së ajrit Sokany për skuqje të shëndetshme. Teknologjia unike e fryerjes së ajrit sokany të Airfryer ju lejon të skuqni, piqni, pjekni në skarë dhe ushqime të shijshme dhe vakte me më pak yndyrë sesa një tigan normal.

Fryer ajri Sokany me teknologji ajri gjithashtu krijon më pak erë se tiganet tradicionale, pastrohet lehtë, i sigurt dhe ekonomik për përdorim të përditshëm!

SPECIFIKAT:sokany-air-fryer-friteze
  • Gatuani me pak ose me aspak vaj.
  • Gatime me 80% me pak yndyre.
  • Pastrohet lehte.
  • E sigurt dhe ekonomike.

Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Friteze me ajer AF 006B | Air Fryer Sokany”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

friteze me ajer sokany fa 006b

Friteze me ajer AF 006B | Air Fryer Sokany