Ore muri 3D me flamurin e Shqiperise kuq e zi

1,890 L

Ka stok

  • Ore me numra 3D.
  • Dizajn i vecante me flamurin e Shqiperise.
  • E lehte ne instalim.
  • Ideale per shtepi, zyra dhe restorante.
KODI: ore-muri-me-flamurin-Shqipetar Kategori: , , ,

ORE MURI 3D ME FLAMURIN E SHQIPERISE

Ore muri 3D e bukur dhe teper e vecante me foto dhe dizajn unik me flamurin e shqiperise. Eshte teper e lehte ne instalim pasi eshte me ngjitje. Eshte ideale per t’u vendosur ne shtepi, lokal, restorante dhe zyra.

Per te gjithe ata qe kane ndjenja patriotike dhe deshirojne t’i japin ambjentit te tyre nje dekorim te vecante. Vjen me diameter 100 cm. Nje ore teper e vecante per te gjithe shqiptaret. Bashke me letren murale eshte nje arredim i vecante per dhomen tuaj. Mund të ngjitet me një lehtësi . Numrat krijojne nje pamje te bukur dhe të gjitha në një pamje të përshtatshme për të gjitha ambientet.

Specifikat:
  • Ore muri me foto 3 dimensionale
  • Dizajn i vecante me flamurin e Shqiperise.
  • E lehte ne instalim.
  • Ideale per shtepi, zyra dhe restorante.

    Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Ore muri 3D me flamurin e Shqiperise kuq e zi”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ore muri me flamurin e shqiperise

Ore muri 3D me flamurin e Shqiperise kuq e zi