Ore muri 3D me flamurin e Shqiperise

1,890 L

Ka stok

  • Ore muri 3D.
  • Dizajn i vecante me flamurin e Shqiperise.
  • E lehte ne instalim.
  • Ideale per shtepi, zyra dhe restorante.
KODI: ore-muri-me-flamurin-Shqipetar Kategori: , , ,

ORE MURI 3D ME FLAMURIN E SHQIPERISE

Ore muri 3D e bukur dhe teper e vecante me dizajn unik me flamurin e shqiperise. Eshte teper e lehte ne instalim pasi eshte me ngjitje. Eshte ideale per t’u vendosur ne shtepi, lokal, restorante dhe zyra.

Per te gjithe ata qe kane ndjenja patriotike dhe deshirojne t’i japin ambjentit te tyre nje dekorim te vecante. Vjen me diameter 100 cm.

Specifikat:
  • Ore muri 3D.
  • Dizajn i vecante me flamurin e Shqiperise.
  • E lehte ne instalim.
  • Ideale per shtepi, zyra dhe restorante.

    Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Be the first to review “Ore muri 3D me flamurin e Shqiperise”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ore muri me flamurin e shqiperise

Ore muri 3D me flamurin e Shqiperise