Set Batanije dhe Jastek – Beatrice Purple Luxury Set

2,790 L

Ka stok

 • Marka: Beatrice
 • I perbere nga material mikrofibër cilësor ne ngjyre lejla te hapur
 • Gërshetim luksoz dhe butësi e jashtëzakonshme
 • Elegance për çdo cep të shtëpisë tuaj
 • Lahet ne lavatrice në 30°C
 • Ngjyra: Lejla
KODI: 3830073443759 Kategori: , ETIKETIMI:

BATANIJE DHE JASTEK – BEATRICE

Marka Beatrice njihet per produktet me cilesine me te mire per dhomen e gjumit. Me nje perberje 100 % mikrofibra cilesore ofron nje diversitet setesh per kompletimin e cdo ambienti te baneses suaj duke ju ofruar komoditet maksimal.

 Beatrice Purple Luxury Set

Seti me batanije dhe jastek Beatrice eshte i perbere nga materiali i pambukut natyror me mbushje te mikrofibrave cilesore. Nje perberje e tille garanton nje butesi optimale duke ju siguruar keshtu nje gjume te rehatshem edhe shlodhes. Gjithashtu, batanija Beatrice me jastekun e saj  do arrije t’ju mbaje ngrohte ne ditet e ftohta te dimrit fale materialeve prej se cilave perbehet. Per te gjithe personat qe djersisin gjate gjumit, tashme shqetesimi merr fund, pasi ky set e thith te gjithe lageshtiren duke mos lejuar qe ju te djersiteni dhe te shqetesoheni gjate nates. Nga prakticiteti qe ofron seti, ju pervecse mund te arredoni dhomat tuaja, mund edhe ta merrni me vete ne udhetimet tuaja nese nuk doni te humbisni rehatine qe kjo batanije ofron. Mirepo, nuk mbaron me kaq. Ky set luksoz ne ngjyren lejla me nje dizajn modern, sherben edhe si dekor ne cdo dhome te shtepise suaj. Banesa juaj do te ngjaje super e arreduar, me nje elegance qe bie ne sy. Ju do te dukeni sikur keni harxhuar mjaft kohe per ta menduar veshjen e krevatave tuaja.

 

 • Marka: Beatrice
 • I perbere nga material mikrofibër cilësor ne ngjyre lejla te hapur
 • Gërshetim luksoz dhe butësi e jashtëzakonshme
 • Elegance për çdo cep të shtëpisë tuaj
 • Lahet ne lavatrice në 30°C
 • Dimensionet e batanijes: 130 x 200 cm
 • Dimensionet e jastekut: 40 x 40 cm
 • Ngjyra: Lejla
 • Kodi: VP0816

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

jorgan

Dergo vleresimin tend

Vleresime

Nuk ka vleresime

Set Batanije dhe Jastek - Beatrice Purple Luxury Set

WhatsApp chat