Shampo pishe kundra renies se flokeve | Per meshkuj

1,950 L

Ka stok

9524378-1

KODI: shampo-pishe Kategori: ,

SHAMPO KUNDRA RENIES SE FLOKEVE

Shampo kunder renies se flokeve te meshkujt e cila do te  ndihmoje ne rigjenerimin e flokeve, duke nxitur daljen e flokeve te rinj dhe te shendetshem dhe ne kete menyre duke evituar renien e flokut.

Perberja e pishes eshte cfare e bene kete shampo akoma edhe me te vecante dhe te shendetshme.

Eshte nje shampo ideale per floke te shendetshem, voluminoz.


Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Be the first to review “Shampo pishe kundra renies se flokeve | Per meshkuj”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

shampo pishe kunder renies se flokeve

Shampo pishe kundra renies se flokeve | Per meshkuj