Sistemues per produktet e kuzhines | Rotating receive

1,490 L

Ka stok

 • Materiali: PS TPR cilesor.
 • E vogël: 22,8 cm × 7,5 cm
 • I madh: 30cm 10cm
 • Organizues multifunksional.
 • Ne te mund vendosni produkte te kuzhines, tualetit etj.
KODI: sistemues-per-kuzhinen Kategori: ,

SISTEMUES PER PRODUKTET E KUZHINES 

Me një dizajn pre silikoni, me performance te shkëlqyer, kur e rrotulloni, nuk keni pse të shqetësoheni për rrëshqitjen e produkteve në kutinë e magazinimit.

Dizajn rrotullues 360 gradë: Ky organizator punon me kushineta të lëmuara për një kthim të lehtë çdo herë. I bën të gjitha sendet të arrihen lehtë, edhe kur ruhen në rafte më të larta

PRAKTIK DHE DIZAJN CILESOR

Ruajtja inteligjente – Ju ndihmon të kurseni shumë hapësirë ​​në banak. Pavarësisht nëse shtëpia është e madhe apo e vogël, një dhomë e rregullt gjithmonë mund t’ju sjellë një humor të mirë.

Eshte gjithashtu per përdorime shumëfunksionale, me kete organizues mund organizoni të gjitha produktet kozmetike, erëza, detergjentë. Rrotullojeni atë për të marrë atë që dëshironi.
Material i sigurt: Bërë nga materiali PS dhe TPR, i cili është gjithashtu material miqësor me mjedisin.

Specifikimet:sistemues per kuzhinen rotating bli online dyqan taxi
 • Materiali: PS TPR cilesor.
 • E vogël: 22,8 cm × 7,5 cm
 • I madh: 30cm 10cm
 • Organizues multifunksional.
 • Ne te mund vendosni produkte te kuzhines, tualetit etj.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Ngjyra

Be the first to review “Sistemues per produktet e kuzhines | Rotating receive”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

organizues per produktet e kuzhines bli online dyqan taxi

Sistemues per produktet e kuzhines | Rotating receive