Rubus Idaeus | Ekstrakti bimor i mjedres

1,500 L

Ka stok

  • Ekstrakt bimor i bere nga gjethet e mjedres.
  • Eshte i perbere me vitamina, omega ehde acide yndyrore.
  • Ndihmon ne perkujdesin e lekures.
  • Trajton skalpin e kokes.
  • E mban lekuren tuaj te bute edhe plot shkelqim.
KODI: Rubus-Idaeus Kategori: , ,

RUBUS IDAEUS – VAJ BIMOR I MJEDRES

Ekstrakti bimor i mjedrës falë vetive antioksiduese dhe antiinflamatore, parandalon shenjat e plakjes në lëkurë.

Vaj bimor eshte i pasur me Omega 3 dhe 6 acide yndyrore që e bëjnë atë një mbrojtës të mirë të lëkurës nga rrezet e dëmshme ultraviolet A dhe ultraviolet B.

Vitamina E dhe vitamina A e bëjnë atë ideal për pastrimin e lëkurës nga puçrat, skuqjet dhe shenjat.

Trajton thembrat e thata dhe të plasaritura.

Ndihmon në trajtimin e ekzemës në lëkurë dhe skalpin e kokës.

Masazhimi i skalpit të kokës me të, stimulon qarkullimin e gjakut gjë që nxit rritjen e flokëve.

VAJ BIMOR PER KUJDESIN E LEKURESEkstrakt bimor i mjedres produkt online dyqan taxi

Vaj bimor i krijuar prej gjetheve te mjedres.

I perbere 100 % nga perberes natyror.

Nuk sjell efekte anesore ne lekure edhe ne floke.

Me kapacitet deri ne 5 ml.


Blerje Online ne qendren me te madhe tregtare ne Shqiperi – Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Lloji

Ekstrakt Bimor

Be the first to review “Rubus Idaeus | Ekstrakti bimor i mjedres”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Ekstrakt bimor i mjedres produkt online dyqan taxi

Rubus Idaeus | Ekstrakti bimor i mjedres