Thymus Serpyllum | Ekstrakt bimor i zhumrices

1,500 L

Ka stok

  • Ekstrakt bimor i zhumrices.
  • Trajton problemet e lekures.
  • Lufton depresionin.
  • Perdoret kunder insekteve.
  • Antibakterial.
KODI: vaj-zhumrice Kategori: ,

THYMUS SERPYLLUM 

Ekstrakti bimor i zhumricës mund të jetë efektiv në trajtimin e puçrave dhe kërpudhave si Candida albicans.

Eshte zbuluar se ky ekstrakt ka një efekt më të madh antibakterial sesa përqendrimet standarde të peroksidit të benzolit – përbërësi aktiv në shumicën e kremrave kundër akneve.

Ka efekt antiseptik, dezinfektues dhe është i përshtatshëm për trajtimin e lëkurës së inflamuar.

Në aromaterapi, përdoret për të lehtësuar depresionin.

Ka efekt detoksifikues.

Përdoret për trajtimin e shenjave në lëkurë.

Vepron gjithashtu kundër insekteve.Vaj bimor i zhumricës bli online dyqan taxi

EKSTRAKT BIMOR I ZHUMRICES

Eshte i marre nga bima e Zhumrices.

Ka ne perberjen e tij vaj bajame.

Eshte 100 % ekstrakt bimor.

Jep efekte te menjehershme pas aplikimit.

Mjafton te aplikohet shume pak pasi ka efekt shume te madh.


Bli Online ne Dyqan Taxi – Paguaj ne dorezim produktin

Detaje Produkti

Lloji

Ekstrakt Bimor

Be the first to review “Thymus Serpyllum | Ekstrakt bimor i zhumrices”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Vaj bimor i zhumricës bli online dyqan taxi

Thymus Serpyllum | Ekstrakt bimor i zhumrices