Royalty House Germany | Set Tenxhere Inox per gatim

8,490 L

Ka stok

  • Tenxhere me gjeresi 24 cm , 5.8 liter
  • Tenxhere me gjeresi 20 cm , 3.9 liter
  • Tenxhere me gjeresi 18 cm , 2.9 liter
  • Tenxhere me gjeresi 16 cm , 2.2 liter
  • Tigan me gjeresi24 cm , 3.3 liter
  • Tigan i thelle me gjeresi 16 cm , 2.2 liter
KODI: K-200720-062 Kategori: , ,

SET TENXHERE ROYALTY HOUSE GERMANY

Seti me tenxhere Royalty House Germany vjen me 4 tenxhere dhe 2 tigane. Ajo cfare i ka mungur kuzhines dhe gatimit tuaj prej kohesh gjendet vetem ne kete set. Nese deshironi cilesine me te mire ne treg dhe cmimin me te ulet per te perfituar ushqimin me te shendetshem, atehere zgjedhja juaj duhet te jete kompleti Royalty House Germany.

SET TENXHEREJE DHE TIGANI INOX

Materiali origjinal i inoksit realizon shperndarjen e nxehtesise ne te gjithe tenxheren apo tiganin. Kjo bene qe ushqimi te gatuhet i njetrajtshem dhe te ruaje te gjithe vlerat ushyese te tij.

Materiali prej inoksi nuk nxihet edhe as nuk ndryshket psi eshte shume miqesor me mjedisin. Ky material bene qe seti te jete antingjites dhe mos te mbaje mbetje ushqimore. Nje gje e atille sigurisht qe perkthehet me nje pastrim te lehte dhe pa u munduar aspak. Mjafton qe t’i lani me uje te bollshem.

Rekomandohet qe per ruajtur cilesine dhe ngjyren e setit te perdoni luge druri.

Ato jane te perbera nga doreza ergometrike te cilat nuk e percjellin nxehtesine edhe ju mund ta prekni disa here kapakun e ketij seti gjate gatimit per te pare sesi po shkon gatimi.

Ky set ne perberjen e vet eshte ideaur me nga 7 shtresa termike.

Mund te perdoren ne soba me korent , qeramike , induksion dhe soba me gaz keshtu qe ky set mund te jete i prekshem per te gjithe pavarisht menyres personale qe zgjdhe qe te gatuaje secili.

Mund te lahen ne menyre perfekte edhe ne lavastovilje.

SET TENXHERESH PER KUZHINEN

Tenxhere me diameter 24 cm , 5.8 literroyalty house germany set kuzhine bli online dyqan taxi

Tenxhere me diameter 20 cm , 3.9 liter

Tenxhere me diameter 18 cm , 2.9 liter

Tenxhere me diameter 16 cm , 2.2 liter

Tigan me diameter 24 cm , 3.3 liter

Tigan i thelle me diameter 16 cm , 2.2 liter

Blerje Online ne Dyqan Taxi | Paguaj ne dorezim

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Tenxhere

Ngjyra

Be the first to review “Royalty House Germany | Set Tenxhere Inox per gatim”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

royalty house germany set 12 pcs bli online dyqan taxi

Royalty House Germany | Set Tenxhere Inox per gatim