Set me tenxhere 12 PC Kaisa Villa – Ne Shitje Online

6,490 L7,490 L (-13%)

Ka stok

 • Set tenxheresh me madhesi te ndryshme.
 • Perbehte nga 12 tenxhere me funksione te ndryshme.
 • Me material inoksi antingjites.
 • Gatuan shume shpejte dhe ne menyre te shijshme.
 • Funksionon ne cdo lloje sobe, perfshire edhe ato me induksion.
 • Pastrohet lehtesisht me uje te bollshem.
KODI: ECC-20620-069 Kategori: , , ,

SET ME TENXHERE NE 12 PC

Set me tenxheret Kaisa Villa eshte i domosdoshem ne kuzhine tuaj pasi ne paketim vjen me 12 cope te ndryshme tenxheresh, te cilat kryejne funksione te ndryshme. Per te gjitha anviset qe gatuajne ne shtepi edhe duan te bejne nje ushqim te shpejte edhe teper te shijshem per familjaret e tyre, ky eshte seti qe nuk duhet te mungoje asesi ne kuzhinen tuaj..

TENXHERE PER KUZHINEN – KAISA VILLA

Me kete set ju do te gatuani nje larmishmeri produktesh ushqimore ne vetem pak minuta duke kursyer keshtu edhe kohen e gatimit ne kuzhine.

Tenxheret jane te perbera me nje material me perberje inoksi te nje cilesie te larte qe nuk oksidohet.

Fale kesaj perberje keto ene nuk e ngjisin ushqimin dhe ruajne cdo vlere ushqimore tetij kur gatuhet ne tenxhere.

Cdo ene eshte e pajisur me kapakun perkates tranparent ne menyre te atille qe te dali avulli jashte.

Kurse dorezat jane ne ngjyre bezhe dhe te japin idene e materialit te drurit.

Dorezat ergometrike ju japin mundesine ta prekni tenxheren sa here qe deshironi gjate gatimit.Set tenxheresh kaisa villa inoks antingjits bli online dyqan taxi

Seti eshte i pershtatshem per te gjitha sobat ku perfshihen edhe ato me induksion.

SET ME TENXHERE KAISA VILLA ME 12 PC

 • Set tenxheresh me 12 cope me madhesi te ndryshme.
 • Me material inoksi antingjites.
 • Gatuan shume shpejte dhe ne menyre te shijshme.
 • Funksionon ne cdo lloje sobe, perfshire edhe ato me induksion.
 • Pastrohet lehtesisht me uje te bollshem.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire ne treg dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 4 g/kg
Lloji

Tenxhere

Ngjyra

Be the first to review “Set me tenxhere 12 PC Kaisa Villa – Ne Shitje Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Set tenxheresh kaisa villa inoks antingjits bli online dyqan taxi

Set me tenxhere 12 PC Kaisa Villa - Ne Shitje Online

6,490 L7,490 L (-13%)

Shto ne Shporte